audyty-energetyczne.org

audyty-energetyczne.org Zgodnie z Polskim prawem, każde duże przedsiębiorstwo musi wykonać audyt energetyczny, do jesieni tego roku. Audyt energetyczny przedsiębiorstw ma za zadanie zlokalizować tak zwaną dziurę, czyli miejsce, w którym energia elektryczna jest marnotrawiona, po to aby móc zredukować ilość zbędnie wykorzystywanej energii. Nasza firma przeprowadza audyty energetyczne przedsiębiorstw. Zadbaj o audyt dla swojej firmy i skontaktuj się z nami już dziś.

Szczegóły strony audyty-energetyczne.org:

Podlinkuj stronę audyty-energetyczne.org:

audyty-energetyczne.org

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • www.zgoda.eu »

  Będąca na rynku węgla od 10 lat firma PW Carbon jest autoryzowanym sprzedawcą najwyższej jakości ekogroszek workowany Pieklorz pochodzącego z kopalni KWK Julian w Piekarach Śląskich. Najważniejszymi cechami sprzedawanego u nas ekogroszku jest jego znikoma wilgotność przekładająca się na komfort korzystania z tego rodzaju ekogroszku, niezauważalna zawartość siarczanu dzięki czemu węgiel ten skutecznie hamuje korozji pieca wysoka wartość opałowa przynajmniej 26 Mega Juli na KG ekogroszku co jest wyjątkowo dobrym wynikiem.

  Data dodania: 18 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Bitcoin-btc.pl - kurs »

  Jeśli interesują Was kryptowaluty to zapraszamy serdecznie do odwiedzin naszego nowego bloga, który już cieszy się niezwykle dużą popularnością wśród internautów. Bitcoin to dzisiaj najpopularniejsza waluta internetowa, która każdego dnia zyskuje w naszym kraju coraz większą popularność, więc stanowczo warto poznać się z nią jak najlepiej. W serwisie znajdziecie zawsze najnowsze kursy bitcoina oraz miejsca, w których można nimi zapłacić. Blog dedykowany jest zarówno do osób, które nie mają zielonego pojęcia czym są kryptowaluty oraz dla tych, którzy już od dawna posługują się bitcoinami, ale pragną dowiedzieć się o nich możliwie najwięcej aktualności.

  Data dodania: 05 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.ducers.pl »

  Założenie firmy w Anglii dla osób, które nie miały wcześniej kontaktu z samodzielnym biznesem za granicą, może być trudnym zadaniem. Dość często bariera językowa i słaba znajomość przepisów podatkowych sprawiają, iż plany rozwojowe ulegają opóźnieniu lub w ogóle nie są realizowane. Nasze biuro rachunkowe profesjonalnie zajmuje się obsługą rachunkową spółek w Anglii oraz doradztwem biznesowym dla startujących przedsiębiorców, którzy poszukują pewnej i sprawdzonej informacji na temat tego, jak założyć firmę w Anglii. Nasz zespół wykwalifikowanych księgowych i doradców, dla których rejestracja firmy w Anglii jest łatwym zadaniem, chętnie udziela wsparcia i pomocy osobom, które mają wątpliwości jak krok po kroku załatwić wszelkie formalności w brytyjskich urzędach. Własna firma w Anglii jest dla wielu życiową szansą, dlatego warto ją w pełni wykorzystać i trudne czynności, w których nie czują się Państwo ekspertami, powierzyć wykwalifikowanym osobom. Spółka ltd to forma prawna, która jest najczęściej wybierana, dlatego wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze księgowej Limited Company. Nasi księgowi posiadają duże doświadczenie prowadzeniu rozliczeń wszystkich form prawnych. W imieniu naszych Klientów prowadzimy korespondencję z administracją brytyjską, odbieramy połączenia telefoniczne, sporządzamy wnioski o benefity, umawiamy spotkania o numer NIN, wykonujemy tłumaczenia dokumentów i wiele innych czynności, bez których Twoja firma w Anglii nie mogłaby prawidłowo funkcjonować. Działalność gospodarcza w Anglii to dla osób początkujących w biznesie duże wyzwanie, dlatego staramy się maksymalnie odciążyć Państwa od tych najtrudniejszych i najbardziej czasochłonnych obowiązków. Jeśli poszukują Państwo rzetelnej księgowej w UK, to trafili Państwo pod właściwy adres. Gwarantujemy wysoką jakość obsługi w konkurencyjnej cenie.

  Data dodania: 11 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.gdgbiznesserwis.pl »

  Potrzebujesz pomocy w dziedzinie podatkowej lub księgowości? Biuro rachunkowe GDG Biznes w Bydgoszczy oferuje swoje usługi. Udzielamy pomocy w zakresie rachunkowości. Prowadzimy również księgi rachunkowe oraz sporządzamy i dostarczamy deklaracje rozliczeniowe do ZUS i Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Sprawdź ofertę i skorzystaj z usług.

  Data dodania: 10 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.wadmex.pl »

  Planujesz w najbliższym czasie zakładanie spółki z o. o.?
  Nie chcesz tracić czasu na załatwianie od A do Z wszystkich formalności w urzędach?
  Biuro rachunkowe Kraków proponuje korzystne rozwiązanie w postaci gotowej spółki z czystą ewidencją zdarzeń gospodarczych, której zakup pozwoli Ci wystartować z firmą w ciągu 24 h.
  Poza ofertą zakładania firmy i doradztwem gospodarczym, biuro rachunkowe Kraków proponuje kompleksowe usługi księgowe, kadrowo-płacowe i podatkowe w przystępnych cenach.
  Zapewniamy bezpieczną i rzetelną obsługę księgową. Gwarantem wysokiej jakości świadczonych przez nas usług jest doskonale wykwalifikowana kadra pracowników, która od kilkunastu lat zajmuje się profesjonalną obsługą księgową. Oferujemy również online księgowość Kraków, z której mogą skorzystać osoby ceniące niezależność.
  Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 16 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • jpk.info.pl »

  Księgowi prowadzący księgowość za sprawą aplikacji komputerowych zobowiązani są do przesyłania zawartości ewidencji podatkowych w ustalonym formacie do właściwych urzędów. JPK powstał aby upraszczać i przyspieszać proces inspekcji. Właściciele firm zobowiązani są przepisami prawa przekazywać ewidencje w jednakowym formacie na rzecz urzędów skarbowych, a to zmusza ich do wykorzystywania wyłącznie z aplikacji, które generują lub pozwalają na wykreowanie ewidencji w jednolitym formacie. Do naszej aplikacji można wczytać również dokumenty XML w formacie JPK. Oprogramowanie automatycznie zweryfikuje poprawność załadowanych dokumentów i pozaznacza miejsca nieprawidłowe w importowanym dokumencie XML. Zaakceptowany plik JPK prześlesz szybko z fillUp tak jak e-pity z kompletną obsługą statusu i historią działań.

  Data dodania: 26 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • doradcy-restrukturyzacja.pl »

  Umorzenie zobowiązań, umorzenie długów, liczyć na to że ktoś wie dokładnie czym jest prawo upadłościowe, wie doskonale jak sobie radzić z tego typu kwestiami? Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty przygotowanej przez kogoś takiego jak Doradca restrukturyzacyjny czyli kancelaria prawna Warszawa. To najlepsze rozwiązanie, to gwarancja dotarcia do specjalistów którzy po prostu wiedzą co to: upadłość konsumencka, upadłość firmy, spółki, a także upadłość osoby fizycznej. Zapraszamy do wybierania naszych usług, najlepsze opcje pod tytułem upadłość kancelaria

  Data dodania: 09 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • oltomax.pl »

  Skup samochodów Katowice absorbuje się pozyskiwaniem starych i fetowanych samochodów przeznaczonych do recyklingu, jak i dodatkowo aut działających technicznie. Skupujemy wszystkie marki pojazdów, obojętnie od rocznika oraz stanu technicznego. Sprzedajemy także części wymienialne spośród pozyskanych aut w atrakcyjnych opłatach. Wszystkie części są całkowicie weryfikowane za sprawą ekspertów, którzy analizują, czy czynniki przydają się do dalszej eksploatacji oraz wszystkie części mają inkrustowane pochodzenie.

  Data dodania: 04 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • www.lexlabor.pl »

  Działająca od wielu lat na terenie województwa Opolskiego i województw sąsiednich Opolska firma Lex Labor specjalizuje się w działaniach z zakresu BHP, PP i PPoż. W jej szerokiej ofercie usług można znaleźć rozwiązania dla dużych, średnich i małych firm. Są to między innymi: szkolenia bhp, zarówno ogólne jak i okresowe, kursy pierwsze pomocy przedlekarskiej dla osób odpowiedzialnych za nią w firmie, a także służba bhp (stały nadzór i doradztwo), ocena ryzyka zawodowego, organizacja badań czynników szkodliwych i wiele innych.

  Data dodania: 26 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • masterleasing.pl »

  Jeśli szukasz najlepszych warunków leasingowych dla swojej firmy, to nie mogłeś trafić lepiej. Na naszej stronie znajdziesz porównywarkę ofert aż dwudziestu dwóch firm leasingowych, spośród których pomożemy Ci dobrać idealne dla Ciebie warunki leasingu. Znajdziesz u nas między innymi leasing samochodów osobowych, leasing samochodów ciężarowych, a nawet leasing komputerów. Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej.

  Data dodania: 16 06 2017 · szczegóły wpisu »