Podatek VAT Podkategoria: Podatek VAT

Sortuj po:

 • matrix-rachunkowe.pl »

  Biuro rachunkowe MATRIX znajduje się w Warszawie na Woli. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie obsługi księgowej oraz finansowej podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Wieloletnie doświadczenie oraz cały czas podnoszone kwalifikacje gwarantują fachową obsługę rozliczeń, indywidualne dostosowanie oferty do oczekiwań każdego Klienta. Do zadań Biura Rachunkowego MATRIX należy m. in. : - rozliczanie ksiąg handlowych, rozliczanie KPiR oraz ewidencji przychodów, - prowadzenie ewidencji księgowych dla podatku VAT, - prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia, - przygotowywanie wniosków kredytowych, - wypełnianie sprawozdań do GUS, - prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowych, - reprezentowanie Klientów przed urzędami. Naszą misją jest profesjonalne, rzetelne i terminowe świadczenie usług księgowych zapewniając przy tym naszym Klientom bezpieczeństwo powierzonych informacji. Posiadamy polisę ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności biura rachunkowego. Zapraszamy do współpracy! matrix-rachunkowe.pl

  Data dodania: 18 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • vat-7.pl »

  Wiele ludzi ma dylematy przy uzupełnianiu skomplikowanych formularzy VAT-7. Dla tego podjęliśmy się zaprojektowania aplikacji, które docelowo znacznie tę pracę udogadniają. Przez ostatnich kilka lat z naszego programu skorzystało mnóstwo Polaków. Chętnie słuchamy opinii i sugestii wszystkich użytkowników, dzięki czemu ciągle pracujemy i ulepszamy dla Państwa nasz program. Parę lat zajęło nam wysunięcie się na czołówkę aplikacji do rozliczania PIT, za sprawą uczciwej pracy i szczerze sprecyzowanego celu, którego cały czas przestrzegamy. Pozstajemy w bezustannym kontakcie ze specjalistami od prawa i podatków aby całkowicie zadbać o bezpieczeństwo i wygodę naszych Klientów. Deklaracja VAT-7 dostępna jest bezpłatnie w naszym programie - zobacz sam i rozlicz deklarację w 5 minut.

  Data dodania: 11 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • biurodomachowska.pl »

  Biuro rachunkowe świadczy pełen wachlarz usług księgowych oraz kadrowych dla małych, średnich i dużych firm, jak również osób prywatnych. Ponadto zajmujemy się usługami w dziedzinie grafologii czyli analizy autentyczności pisma ręcznego i podpisów. Kolejnym segmentem naszej oferty jest pomoc oraz doradztwo przy wypełnianiu wniosków o dotacje Unijne - na rozpoczęcie działalności gospodarczej (efs, fundusz pracy, pfron), na refundację stanowiska pracy dla pracodawców oraz szkoleń (kfs) dla pracodawców oraz pracowników.
  Serdecznie zapraszamy.
  http://biurodomachowska.pl/contact-us/
  http://biurodomachowska.pl/blog/
  facebook.com/biurodomachowska

  Data dodania: 10 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • jpk.info.pl »

  Księgowi prowadzący księgowość za sprawą aplikacji komputerowych zobowiązani są do przesyłania zawartości ewidencji podatkowych w ustalonym formacie do właściwych urzędów. JPK powstał aby upraszczać i przyspieszać proces inspekcji. Właściciele firm zobowiązani są przepisami prawa przekazywać ewidencje w jednakowym formacie na rzecz urzędów skarbowych, a to zmusza ich do wykorzystywania wyłącznie z aplikacji, które generują lub pozwalają na wykreowanie ewidencji w jednolitym formacie. Do naszej aplikacji można wczytać również dokumenty XML w formacie JPK. Oprogramowanie automatycznie zweryfikuje poprawność załadowanych dokumentów i pozaznacza miejsca nieprawidłowe w importowanym dokumencie XML. Zaakceptowany plik JPK prześlesz szybko z fillUp tak jak e-pity z kompletną obsługą statusu i historią działań.

  Data dodania: 26 08 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Podatek VAT

Podatek VAT - nowa strona:

Adres: