Korepetycje Podkategoria: Korepetycje

Sortuj po:

 • zbior-zadan.pl »

  Matematyka to jeden z tych przedmiotów, który w szkole sprawia nam najwięcej kłopotu. O ile chcecie prawidłowo przygotować się na egzamin dojrzałości, to nasze zadania maturalne na pewno uproszczą Wam to. Przygotowaliśmy bardzo dużo mniej lub bardziej skomplikowanych zadań, dzięki którym sprawdzicie swoją wiedzę matematyczną. Na naszej stronie odkryją Państwo też wiele doborowych zadań na niższych poziomach. Chcesz przygotować się na egzamin gimnazjalny albo na egzaminy po zakończeniu 6 klasy, to u Nas znajdziesz to, czego szukasz. Dzięki Nam szybko przekonasz się, że wszystkie zadania z matematyki da się rozwiązać oraz, że matematyka wcale nie jest taka ciężka, jak wielu z Nas myśli.

  Data dodania: 01 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • ogloszenia-pracedyplomowe.pl »

  Darmowe ogłoszenia: pisanie prac dyplomowych, korepetycje, kursy i szkolenia dla studentów i uczniów. Podręczny i przejrzysty portal ogłoszeniowy. Prace magisterskie, licencjackie, korepetycje z matematyki, angielskiego.

  Data dodania: 03 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • zadania.all4school.pl »

  Portal zadania. all4school. pl to zbiór gotowych prac domowych. Co ważne wszystkie odpowiedzi do zadań zaakceptowali korepetytorzy. Dzięki temu masz gwarancje, że rozwiązania są poprawne. Obecnie codziennie na zadania. all4school. pl ukazuje się trzynaście kolejnych zadań. Jeżeli czegoś nie zrozumieliście zachęcamy do komentowania.

  Data dodania: 30 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • portalmatematyczny.pl »

  Nasz portal przedstawia tematy z matematyki dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz liceów. Pozwalają one na zaliczenie egzaminów z matematyki jak też przygotowanie do konkursów matematycznych. Zarejestrowani mogą dodawać swoje prace domowe, a także ogłoszenia. Dla nauczycieli oraz korepetytorów matematyki opublikowane są gotowe testy z matematyki, a także wyszczególnienie konkursów matematycznych. W dodatku na portalu matematycznym znajduje się archiwum wielu konkursów tudzież wykaz podręczników do nauki. Każdy zarejestrowany otrzymuje na starcie 100 megabajtów powierzchni na materiały naukowe. Wszystkie materiały oraz rejestracja są darmowe!

  Data dodania: 01 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.all4school.pl »

  All4school. pl to prężnie rozwijająca się portal internetowy z materiałami naukowymi dla uczniów gimnazjum. Tylko w tym tygodniu na witrynie opublikowaliśmy 40 rozwiązanych zadań oraz siedem artykułów. Oprócz tego zachęcamy do zapoznania się z streszczeniami lektur. Jeżeli na stronie nie znajdziesz swojej pracy domowej istnieje opcja przesłania nam tej pracy domowej - odpowiedż zamieścimy tak błyskawicznie jak się da.

  Data dodania: 30 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • informatykaprace.cba.pl »

  Informatyka pisanie prac, napiszę prace, inżynierskie, magisterskie, prace z informatyki prace magisterskie inżynierskie z informatyki pisanie prac prace magisterskie inżynierskie z informatyki pisanie prac

  Data dodania: 24 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • informatykapisanieprac.ugu.pl »

  prace magisterskie inżynierskie z informatyki pisanie prac prace magisterskie inżynierskie z informatyki pisanie prac prace magisterskie inżynierskie z informatyki pisanie prac prace magisterskie inżynierskie z informatyki pisanie prac

  Data dodania: 24 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.native-speaker-warszawa.pl »

  Zachęcamy do zapoznania się z propozycją naszej strony internetowej, na której znajdziesz usługi Native Speakera. Edukacja angielskiego z nami jest skuteczna i zawodowa. W sympatycznej atmosferze nauczysz się jak poprawnie porozumiewać się po angielsku. Nasze usługi zapewniają o wiele większe niż niejeden kurs języka angielskiego. Nasza oferta adresowana jest do osób, które odpowiedzialnie traktują swój rozwój i potrzebują umiejętności posługiwania się językiem angielskim częściej niż raz do roku na za granicą. Z nami uzyskasz szanse jakiej jeszcze nie miałeś. Język angielski dostarcza Ci swobodę i w tej samej chwili burzy wszystkie utrudnienia w porozumiewaniu się. Angielskojęzyczne filmy nie będą dłużej stwarzać kłopotów ze zrozumieniem, bez wysiłku będziesz czytał anglojęzyczne artykuły i oferty. Korzystając z naszej propozycji stajesz się lepszy, nabierasz wiary w siebie i nie martwisz się brakiem umiejętności. Sfinalizowanie nawet najwyższych studiów w nie jednych firmach nie jest tak doceniane jak prawidłowe posługiwanie się angielszczyzną. Nasza propozycja skierowana jest zarówno do zakładów pracy jak i do osób prywatnych.

  Data dodania: 25 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • korepetycje-swiecie.eu »

  Masz problem w szkole? a może chcesz rozwinąć swoje umiejętności z przedmiotów ścisłych? Zapraszamy na korepetycje z matematyki, fizyki i chemii w Świeciu. Edukujemy na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły średniej. Przygotowujemy do matury i sprawdzianów, pomagamy w rozwiązywaniu prac domowych.

  Data dodania: 14 09 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Korepetycje

Korepetycje - nowa strona:

Adres: