Szkoły językowe Podkategoria: Szkoły językowe

Sortuj po:

 • privet.edu.pl »

  Wszystkie stopnie zaawansowania, wykwalifikowani prowadzący, warsztaty w małych grupach, szkolenia stacjonarne, ale również i wyjazdowe, to zaczątek tego, co do zaoferowania posiada szkoła językowa Privet. Wyspecjalizowaliśmy się w nauczaniu takich języków jak ukraiński, arabski, bądź też rosyjski. Warszawa tymczasem jest naszą polską siedzibą, w której to najczęściej działamy. Zapamiętaj, że mądrość pojawia się wraz z doświadczeniem, dlatego czyń wszystko, ażeby ją zdobyć.

  Data dodania: 07 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.all4school.pl »

  All4school. pl to prężnie rozwijająca się portal internetowy z materiałami naukowymi dla uczniów gimnazjum. Tylko w tym tygodniu na witrynie opublikowaliśmy 40 rozwiązanych zadań oraz siedem artykułów. Oprócz tego zachęcamy do zapoznania się z streszczeniami lektur. Jeżeli na stronie nie znajdziesz swojej pracy domowej istnieje opcja przesłania nam tej pracy domowej - odpowiedż zamieścimy tak błyskawicznie jak się da.

  Data dodania: 30 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.alfadirect.pl »

  Szkoła Alfa Direct to szkoła językowa proponująca kursy Metodą Bezpośrednią, Metodą Colina Rosa, jak również szkolenia w oparciu o tradycyjne zasady dydaktyczne. Szkoła proponuje kursy języków obcych w tym m. in. języka niemieckiego w Poznaniu. Lekcje przeznaczone są zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Klienci szkoły mogą uczęszczać na zajęcia według różnych programów w zależności od ilości czasu jaką mają do dyspozycji. Oferta szkoły przewiduje też propozycję dla firm. Firmy mogą skorzystać ze szkoleń językowych, jak również kursu języka obcego np. hiszpańskiego, opracowanego na indywidualne potrzeby klienta, biorąc pod uwagę m. in. specyfikę branży w której pracuje. Szkoła specjalizuje się w tłumaczeniach ekonomicznych i prawniczych. Wykonuje tłumaczenia aktów prawnych, umów, opinii prawnych, raportów i analiz oraz wielu innych dokumentów, także dla osób prywatnych.

  Data dodania: 29 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • kidstalk.pl »

  Centrum językowe Kids Talk - szkoła języka angielskiego dla dzieci, profesjonalna nauka metodą Jolly Phonics sylwia dżereń-głowacka Tylko w Łodzi najniższe ceny kursów języka angielskiego dla dzieci w Kids TALK - zapraszamy wszytskich zainteresowanych

  Data dodania: 14 04 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkoły językowe

Szkoły językowe - nowa strona:

Adres: