Transport zagraniczny Podkategoria: Transport zagraniczny

Sortuj po:

 • nbus.pl »

  Oficjalna strona firmy Needer. Zajmujemy się transportem osób z województw pomorskich. Codziennie rano wyspecjalizowana kadra odbiera klienta spod domu i w przyjemnej atmosferze przewozi pod wcześniej ustalony adres w Niemczech lub Holandii. Oferujemy atrakcyjny program lojalnościowy dla osób podróżujących cyklicznie oraz system zniżek dla przejazdów grupowych.

  Data dodania: 12 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • ibus.com.pl »

  Od konkurencji różni nas przede wszystkim podążanie z duchem postępu technologicznego. Oznacza to nie tylko nowoczesne busy, czyli zawierające wszelkie udogodnienia dwudziestego pierwszego wieku: radio, regulowane fotele, gniazda 230V, klimatyzację, internet, telewizor.

  Nie mniej ważną rzeczą jest nasza witryna w sieci, na której można dokonać rezerwacji i opłaceniu biletu online, bez potrzeby wykonywania telefonów lub wychodzenia z domu. Dodatkowo w przyszłości planujemy stworzyć aplikację mobilną oraz ulokować w naszych busach nadajnik GPS i udostępniać jego pozycję na bieżąco, dzięki czemu znajome osoby mogą w dowolnej chwili dowiedzieć się, gdzie na trasie są pasażerowie.

  Data dodania: 24 04 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Transport zagraniczny

Transport zagraniczny - nowa strona:

Adres: