Kolekcjonerstwo Kategoria: Kolekcjonerstwo

Kolekcjonerstwo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • www.jubiler-glodkowski.pl »

  Złote obrączki ślubne są jednym z głównych elementów organizowania ślubnej uroczystości. Wybór jest bardzo duży. Obrączki z białego złota są kupowane najczęściej. Białe złoto to stop złota z niklem, cynkiem i czasem srebrem i palladem imitujący kolorem platynę. Najwięcej obrączek z białego złota ma srebrny kolor. Spowodowane jest to tym, iż są poddawane rodowaniu czyli pokrywa się je warstwą rodu. Po pewnym czasie rod się ściera i obrączka ma wtedy też kolor srebrny, ale nie ma już takiego blasku jak z warstwą rodu. Istnieje także białe złoto nierodowane i jednocześnie posiadające specyficzny kolor i połysk – jest to stop złota z samym niklem. Obrączki z brylantami są bardziej atrakcyjne, ale droższe. Można kupić także bardzo popularne i oryginalne obrączki dwukolorowe. Obrączki dwukolorowe to propozycja skierowana dla nowoczesnych par, które pragną posiadać oryginalną biżuterię. Można też, zamiast obrączek obdarować siebie pierścionkami. Pierścionki z brylantami są z pewnością bardzo efektowne i duże. Brylanty w nazewnictwie jubilerskim to diamenty formy okrągłej z pełnym tzw. oszlifowaniem brylantowym. Wszystkie pozostałe rodzaje szlifu trzeba określać, używając ich specjalistycznych i dokładnych nazw. W handlu i w języku potocznym nazwą „brylanty” określa się zwykle wszystkie oszlifowane diamenty, a nie tylko te, na które nałożono odpowiedni, specjalistyczny szlif brylantowy. Szlif brylantowy to szczyt osiągnięć mistrzów tego zawodu i występuje w 70% diamentów. Nie każdy jednak preferuje takie ozdoby. Pierścionki z brylantami z białego złota są najbardziej wyszukaną i ekskluzywną biżuterią. Jeżeli jednak chcecie aby wasze ozdoby wyglądały doskonale i przyciągały uwagę, to tego typu biżuteria będzie dla was najlepszym wyborem. Zanim dojdzie do uroczystości ślubnej, potrzebne będą pierścionki zaręczynowe. Różne rodzaje wzorów sprawią, że można wybrać modele, które będą najodpowiedniejsze dla każdej pary przyszłych państwa młodych.

  Data dodania: 02 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • twoja-sztuka.pl »

  Twoja-sztuka. pl - sklep malarski oferujący obrazy olejne ręcznie malowane i reprodukcje obrazów na płótnie, portrety na zamówienie. Oprócz tego w sklepie znajdziemy stylowe meble. Obrazy są sprzedawane w różnych wariantach obramowania. Potrzebujesz czegoś co nada urok Twoim czterem ścianom w salonie, gabinecie czy sypialni? Na tej stronie z pewnością znajdziesz coś co trafi w Twoje gusta. Ogromny wybór obrazów i profesjonalna obsługa.

  Data dodania: 04 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • abcnplus.com »

  Przedsiębiorstwo Abc-nplus proponuje swym klientom niesamowite gadżety reklamowe dla firm. Wszyscy zainteresowani zaplanowaniem niepowtarzalnej kampanii powinni poznać propozycje jakie oferuje abc-nplus. Proponowane przedmioty spełniają również idealnie rolę drobnych upominków dla bliskich. Poznaj ofertę naszej firmy i stwórz idealny prezent dla swoich współpracowników lub rodziny. Oferujemy między innymi kompres chłodzący. Polecane produkty charakteryzują się interesującymi wzorami i przyjemną kolorystyką. http://abcnplus.com/produkty/

  Data dodania: 26 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • antico.pl »

  Antico. pl to internetowa giełda antyków i staroci. Serwis umożliwia bezpłatne wystawianie przedmiotów i usług w postaci publikowanych ogłoszeń oraz aukcji. W naszym serwisie wystawią i znajdą Państwo antyki, starocie, kolekcje, rękodzieła, meble, numizmatykę, antykwariat, militaria, porcelanę, zegary, sztukę, obrazy i bibeloty, pocztówki, ceramikę. Obecnie istnieje możliwość darmowego wystawiania przedmiotów nawet na 90 dni. Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu i zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 03 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.zegarmistrz.slask.pl »

  Spis zegarmistrzów z woj. śląskiego to wykaz zawierający dane teleadresowe zegarmistrzów działających na obszarze Górnego Śląska. Cel jaki stoi u podstaw powstania spisu to wspomożenie użytkowników starych oraz współczesnych zegarów w dotarciu do specjalistów, którzy pomogą im w naprawie oraz konserwacji ich zegarków. Wobec tego, że profesja zegarmistrza należy do tych, które odchodzą już w przeszłość i coraz trudniej jest znaleźć prawdziwego profesjonalistę liczymy na to, że ten serwis wspomoże miłośnikom zegarków odszukać zegarmistrza, który tak jak oni kocha mechanizmy zegarowe. Swym zasięgiem nasz wykaz pokrywa teren Śląska i można tam znaleźć dane fachowców z Gliwic, Rybnika czy Pszczyny. Aktualizujemy nasz spis bezustannie i zapraszamy śląskich zegarmistrzów do bezpłatnego uczestnictwa.

  Data dodania: 12 08 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Kolekcjonerstwo

Kolekcjonerstwo - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: