kosztorysowe.komako.pl

kosztorysowe.komako.pl Program do kosztorysowania Norma PRO od 2003 roku roku jest wykorzystywany w przedsiębiorstwach budowlanych do tworzenia kosztorysów ofertowych. Program Norma ponadto idealnie nadaje się do działań związanych z porównywaniem kosztorysów i sprawdzaniem ich poprawności.
Warto by firmy budowlane zainteresowały się możliwością zakupu programu do kosztorysowania Norma PRO.

Szczegóły strony kosztorysowe.komako.pl:

Podlinkuj stronę kosztorysowe.komako.pl:

kosztorysowe.komako.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tworzenie dedykowanego oprogramowania »

  Dobre, zaawansowane platformy e-commerce to jedna z usług którą posiada w liście zadań śląskie przedsiębiorstwo Positive Power. Oferujemy kompetentne tworzenie dedykowanego oprogramowania dla firm oraz ich sklepów internetowych. Mamy na swoim rachunku wiele realizacji, nasi kontrahenci są bardzo zadowoleni z świadczonych przez nas usług. Zaawansowane platformy e-commerce stworzone przez przedsiębiorstwo Positive Power świadczą o sumienności.
  Tworzenie dedykowanego oprogramowania to dla nas pasja, której oddajemy się każdego dnia. Jesteśmy usatysfakcjonowani gdy wykonane przez software house Positive Power platformy e-commerce biegle służą, zarazem naszym usługobiorcom oraz ich konsumentom.

  Data dodania: 30 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • programy »

  Dobrepliki. pl oferuje darmowe programy do pobrania całkowicie za darmo. Pliki podzielone na kategorie: programy, gry, spolszczenia, sterowniki. Mamy do dyspozycji również forum związane z oprogramowaniem gdzie możemy poruszać zagadnienia związane z tematyką software i hardware. Kącik dla ludzi chcących pograć w popularne gry online. Zapraszamy na dobrepliki. pl

  Data dodania: 25 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.tylkoprogramy.pl »

  Nasz serwis to ogromny zbiór użytecznych programów, dzięki którym codzienna praca na komputerze PC staje się łatwa i przyjemna nawet dla początkujących. Zasoby strony stanowią darmowe aplikacje przeznaczone dla osób indywidualnych, niektóre programy można wykorzystywać w firmach. Softy są podzielone na kategorie i podkategorie tematyczne np: biurowe, narzędziowe, graficzne. Dzięki temu podziałowi w szybki i sprawny sposób internauta może odnaleźć interesujący go program. Każda dodana do serwisu aplikacja została gruntownie sprawdzona pod kątem funkcjonalności oraz bezpieczeństwa. Przed opublikowaniem do każdego programu przygotowujemy obszerny opis, screenshoty przedstawiające interfejs programu oraz link do witryn, z których można dany program pobrać. Ostatecznie całość zostaje udostępniana całkowicie bezpłatnie. Zapraszamy do odwiedzin.

  Data dodania: 30 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Norma Standard »

  Na stronie dla kosztorysantów zostały przedstawione programy do kosztorysowania Norma oraz pokrewne programy do wykorzystania w budownictwie np. w celu efektywnego zarządzania projektami. Wśród programw kosztorysowych wyróżnia się Norma Standard, jako tani i funkcjonalny program do przygotowywania ofert budowlanych. Program Norma Standard współpracuje z najpopularniejszymi bazami cen robót np. Sekocenbud i posiada gotową bazę katalogów z normami różnych robót. Wszystko to pozwala wykorzystywać to oprogramowanie jako wygodny system kosztorysowy w małej i średniej firmie budowlano-inwestycyjnej.

  Data dodania: 06 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • erp-enova.pl »

  Wdrożenie systemu ERP wiąże się z dużą zmianą organizacji firmy. Warto aby tego typu proces był nadzorowany przez doświadczonego partnera, takiego jakim jest KOMAKO. Firma ta specjalizuje się we wdrożeniach systemu ERP enova365, popularnego, polskiego oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem. System enova365 omże być wdrożony niezależnie od wielkości firmy i branży, w której ona działa. enova365 sprawdza się wszedzie, a doświadczony zespół wdrożeniowy może pomóc dostosować oprogramowanie do indywidualnych wymagań klienta.

  Data dodania: 14 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • sklep.komako.pl »

  KOMAKO to oficjalny partner InsERT zajmujący się dystrybucją tych programów. Można je obecnie zakupić w sklepie internetowym pod adresem sklep.komako.pl. Dostępne są w nim zarówno najnowsza linia Insert nexo, jak i starsza i sprawdzona linia Insert GT. Programy Insert od lat wspierają zarządzanie małym przedsiębiorstwem i ułatwiają sprzedaż czy księgowość w wielu firmach różnych branż.

  Data dodania: 14 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • bs4.pl »

  Bs4 to firma która proponuje wszystkim najlepszej jakości rozwiązania odnoszące się do takich sprawa jak profesjonalne oprogramowanie CRM. Jeżeli chcecie aby wasza firma pracowała na najlepszych programach tego typu. Jeżeli chcecie zlecić dedykowany program CRM, szukacie czegoś dopasowanego do waszych potrzeb to nie pozostaje nic innego jak skorzystanie z tego wszystkiego co przygotowaliśmy w firmie Bs4. Wieloletnie doświadczenie i oczywiście liczne realizacje to najlepsze przesłanki ku temu by wybierać właśnie nasz CRM

  Data dodania: 17 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Insert GT »

  Insert to gama programów przeznaczonych do pracy w firmach i przedsiębiorstwach. Popularne programy do wystawiania faktur prowadzenia rachunkowości czy zarządzania relacjami z klientami od wielu lat są wykorzystywane przez polskie firmy. Wśród programów Insert szczególną popularnością cieszy się Subiekt GT przeznaczony dla działów handlowych. Z jego pomocą możliwe jest zarządzanie sprzedażą, wystawianie faktur, kontrola magazynu i wiele innych.
  Firmy realizujące sprzedaż w kilku punktach handlowych mogą pracować na jednej bazie Insert dzięki usłudze chmury KOMAKO. Subiekt w chmurze to idealne rozwiązanie dzięki któremu raporty sprzedaży będą od razu dostępne w siedzibie firmy, bez konieczności wysyłania ich drogą mailową. Zapraszamy do kontaktu z KOMAKO w sprawie programów Insert.

  Data dodania: 11 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • program-dla-nieruchomosci.pl »

  Program dla biura nieruchomości Makler jest gotowym rozwiązaniem, które z powodzeniem może zostać wykorzystane w agencji zajmującej się sprzedażą nieruchomości. Program Makler Nieruchomości umożliwia przygotowanie oferty sprzedaży i proste zaprezentowanie jej na największych portalach zajmujących się sprzedażą nieruchomości. Program dla nieruchomości usprawnia pracę agenta oraz pozwala na generowanie wygodnych i przejrzystych raportów z działań.
  Program dla nieruchomości jest rozwiązaniem stosowanym w wielu biurach i zostało docenione przez ogólnopolskie stowarzyszenie pośredników nieruchomości, które rekomenduje je swoim członkom.

  Data dodania: 26 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • microsoft-project.pl »

  MS Project jest wygodnym i zaawansowanym oprogramowaniem do tworzenia harmonogramów i do zarządzania projektami. Zarządzanie projektem w programie Project polega na kontroli jego wykonania pod względem terminów i kosztów. Ponadto program do zarządzania projektami umożliwia zlokalizowanie problemów na jakie można natrafić podczas prowadzenia inwestycji. Program MS Project jest oprogramowaniem szczególnie przydatnym w branży budowlano-inwestycyjnej.

  Data dodania: 31 05 2017 · szczegóły wpisu »