Marketing Kategoria: Marketing

Marketing - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • poradnik-budowlany.com »

  Poradnik budowlany, budowa krok po kroku. Jak przygotować się do budowy Jak znaleźć rzetelnych wykonawców Jak uzyskać dobrą cenę Porady budowlane.
  W naszej ofercie poradnik budowlany, który podpowie osobą planującym budowę jak właściwie się przygotować do budowy i o pośpiechu. Budowa krok po kroku czyli o tym, co jest niezbędne do tego, aby budowa szła sprawnie i bez większych przeszkód.

  KSIĄŻKA
  154 kolorowe strony. Format B5 (250 x 176 mm).

  PAKIET – KSIĄŻKA, EBOOK ORAZ AUDIOBOOK
  Pakiet zawiera wydrukowaną książkę
  (154 kolorowe strony), e-book i audiobook (3, 5 godziny).


  PAKIET SĄSIEDZKI
  Dwie książki, dwa ebooki i dwa audiobooki.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 27 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • brand4business.pl »

  Doradztwo i szkolenia HR odnoszą się do pracowników. Pojęcie HR odnosi się do indywidualnych pracowników oraz działu organizacji, który zajmuje się rekrutacją, motywowaniem czyli polityką personalną. Z kolei strategia employer branding to działania firmy mające na celu budowanie firmy postrzeganej jako "pracodawca z wyboru". Określene takiego pracodawcy zdobywają firmy, w których obecni i potencjalni pracownicy mają zagwarantowane atrakcyjne warunki do rozwoju osobistego. Strategie marketingowe są istotne w każdej branży. Tak samo bardzo istotne, aby były one traktowane jako fragment ogólnej strategii rozwojowej firmy. Bardzo ważne jest budowanie wizerunku firmy, bo wtedy firma jest dobrze postrzegana na rynku. Wszystkie działania skierowane są na ten właśnie, główny cel każdego przedsiębiorstwa. Dla tego wizerunku potrzebne jest tworzenie stron www, które mają w sobie ważne informacje. Ich konstruowaniem zajmują się specjalnie do tego przygotowani specjaliści najwyższej klasy. Temu celowi tworzone są projekty graficzne. Podstawą przy zamówieniu projektu graficznego jest precyzyjne określenie wymagań i oczekiwań klienta, np. charakteru pracy, treści, kolorystyki, przeznaczenia i budżetu. Identyfikacja firmy jest głównym narzędziem, służącym budowaniu wizerunku na rynku. Termin ten określa ogół symboli i zachowań stosowanych w firmie w celu uzyskania czytelnej i spójnej identyfikacji rynkowej i wyróżnienia jej spośród konkurencyjnych marek. Doradztwo biznesowe obejmuje szeroką tematykę - począwszy od tworzenia modeli biznesowych, poprzez różne aspekty związane z marketingiem czy technikami sprzedaży, a skończywszy na specjalistycznych szkoleniach ściśle związanych z konkretną branżą. Doradztwo biznesowe to także indywidualne korzystanie z wiedzy osób posiadających szersze doświadczenie w prowadzeniu biznesu.

  Data dodania: 02 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • www.rekmedia.pl »

  Rekmedia Reklama i Promocja - wymiana, dystrybucja oraz montaż reklam i materiałów POS, kolportaż materiałów reklamowych, sampling - rozdawanie próbek i kolportaż ulotek. Reklama ambientowa.
  Sampling pozwala uzyskać informacje na temat reakcji klienta na dany produkt, jego smak, zapach czy łatwość użytkowania. Warto dowiedzieć się, jakich słów użyli klienci, aby opisać doznania towarzyszące wypróbowywaniu produktu, jak go opisują i oceniają. Zebrane informacje mogą posłużyć do przygotowania materiałów dla sprzedawców oraz komunikacji marketingowej skierowanej do klientów.

  Data dodania: 02 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • ww.nova.net.pl »

  Pragniesz uzyskać wartościowe dane na temat rynku, w ramach którego prowadzisz działalność gospodarczą? Odwiedź zatem agencję badawczą Nova-net i dowiedz się, jakie korzyści możesz odnieść współpracując z nami. Posiadamy już 12 lat doświadczenia na rynku badań statystycznych, dlatego nasze opracowania statystyczne nie są obarczone ryzykiem jakichkolwiek błędów. Możemy na Twoje życzenie poddać dane dotyczące procesów biznesowych powszechnie stosowanym w statystyce testom parametrycznym lub nieparametrycznym. Sprawdzimy dla Ciebie, czy pomiędzy danymi występują istotne statystycznie korelacje. Posłużymy się także miarami rozkładu normalnego oraz przeprowadzimy analizy wieloczynnikowe. Nasza agencja badawcza nie bez powodów znajduje się na czołowych pozycjach firm statystycznych. Odwiedź już dzisiaj naszą stronę internetową – czekamy na Twoje zamówienie!

  Data dodania: 28 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • www.gablotyszklane.com »

  Gabloty szklane oraz gabloty wystawiennicze. Gabloty ekspozycyjne, muzealne, gabloty na puchary, meble sklepowe, szklane gabloty jubilerskie i medyczne.
  W oparciu o profile aluminiowe i złączki bardzo mocne i ładne wykonujemy:
  meble sklepowe
  lady
  gabloty ekspozycyjne
  witryny ekspozycyjne
  ścianki działowe
  zabudowy targowe
  meble medyczne
  meble laboratoryjne
  meble apteczne
  oraz inne wyposażenie sklepów i lokali użyteczności publicznej

  W naszej ofercie posiadamy gabloty ekspozycyjne, witryny ekspozycyjne, których konstrukcją są formatki szklane połączone małymi łącznikami aluminiowymi lub stalowymi. Brak profili narożnych pozwala na maksymalne wyeksponowanie towaru. Bardzo często wykorzystywane jako gabloty wspomagające w akcjach marketingowych i promocyjnych.  Większość oferowanych mebli dostosujemy do Państwa potrzeb, zmieniając wymiary, rodzaj oświetlenia, czy nawet szczegóły takie jak zawiasy czy zamki. Kolory laminatów, elementy lustra, czy choćby wysokość cokołu lub górnego wieńca, potrafią znacząco zmienić charakter mebla.

  Data dodania: 28 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • www.andrzejjarek.pl »

  Fotografia Reklamowa i Fotografia Produktowa - Andrzej Jarek Studio Fotografia reklamowa. Zdjęcia produktowe, packshot. Andrzej Jarek Studio - Profesjonalny fotograf Katowice.
  Andrzej Jarek Studio to doświadczenie i nietypowe oko na fotografię. Specjalizujemy się w zdjęciach reklamowych i fotografii produktowej typu "still life" - realizujemy produktowe sesje fotograficzne z przeznaczeniem do promocji oraz kampanii reklamowej firm. Nasze usługi wyróżniają się nietypowym podejściem, ogromnym zaangażowaniem oraz niebanalną wizją. Oferujemy także profesjonalne usługi fotograficzne podczas eventów, gal, wesel, ślubów. Pracujemy na nowoczesnych sprzęcie Nikon oraz oświetleniu Elinchrom. Naszą Misją jest dostarczanie najlepszej usługi, najbardziej twórczej i oryginalnej. Ponadto słuchanie potrzeb klienta, praca z klientem gdzie celem jest oryginalny produkt oraz rzetelna fotografia który pomyślnie wpłynie na rozwój firmy naszego klienta. Proponujemy indywidualne rozwiązania – niezależnie, czy przedmiotem zlecenia jest sesja zdjęciowa, katalog reklamowy, identyfikacja wizualna czy projekt wydawnictwa Nasi klienci są naszą wizytówką.

  Data dodania: 28 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • fajna-praca.pl »

  Darmowe ogłoszenia pracy. Szukasz pracownika? Dodaj za darmo ogłoszenie. Szukasz pracy? Przeglądaj darmowo ogłoszenia. Bez ukrytych kosztów zupełnie, za darmo, serwis z ogłoszeniami pracy. Nasz serwis powstał z potrzeby utworzenia platformy do dodawania ogłoszeń darmowo! Płatne będą tylko dodatkowe usługi. Wychodząc naprzeciw drogim serwisom ogłoszeniowym i zawiłym procedurom dodawania ogłoszeń, przedstawiamy nasz prosty i łatwy skrypt. Nie przetrzymujemy żadnych Waszych danych, nie gromadzimy aplikacji. Jesteśmy jedynie pośrednikiem między pracodawcą a potencjalnym kandydatem! Zapraszamy bardzo serdecznie pracodawców do dodawania swoich ofert pracy, jak i bezrobotnych do zamieszczania swoich ogłoszeń w poszukiwaniu zatrudnienia. Nasz portal ogłoszeniowy nieustannie się rozwija. Już niebawem pracodawcy będą mogli u Nas uzyskać imienny Certyfikat portalu Fajna-Praca. pl. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 12 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • nawigator-firm.pl »

  /Żyjemy w dobie powszechnego dostępu do internetu i właśnie tam powinno zamieszczać się swoją reklamę. Ma ona dzięki temu praktycznie nieograniczony zasięg i może dotrzeć do dużej liczby odbiorców. Zgodnie z duchem czasu powstała więc nasza internetowa baza firm, skuteczna i niezwykle tania reklama, będąca najlepszą alternatywą dla droższych stron WWW. Umożliwiamy zamieszczenie na naszym portalu wizytówki z danymi takimi jak adres, telefony, adresy e-mail, mapę interaktywną Google a nawet bardzo efektowną galerię zdjęć. Wszystkie te informacje umożliwiają szybkie odnalezienie firmy w internecie, a ponadto można je w każdym momencie edytować i wprowadzać stosowne poprawki oraz uaktualnienia. Staramy się aby baza firm była cały czas rozwijana i ciągle zwiększała swoją funkcjonalność, dlatego przystosowaliśmy ją do pracy nie tylko na komputerach, ale również na wszystkich urządzeniach mobilnych, które tak chętnie używamy.

  Data dodania: 07 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • jakiefilmypolecacie.pl »

  Zastanawiasz się co warto obejrzeć, jakie fajne filmy polecają ludzie i co jest obecnie na topie Sprawdź nasz Ranking filmów, komedii, horrorów.
  Portal jakiefilmypolecacie. pl to portal z propozycjami filmów oraz seriali. Tytuły filmów oraz seriali wraz z krótkim opisem oraz zwiastunem sa podzielone na kategorie. Zapraszamy wszystkich, którzy nie mają pomysłu na oglądnięcie film.

  Data dodania: 14 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • abcnplus.com »

  Przedsiębiorstwo Abc-nplus proponuje swym klientom niesamowite gadżety reklamowe dla firm. Wszyscy zainteresowani zaplanowaniem niepowtarzalnej kampanii powinni poznać propozycje jakie oferuje abc-nplus. Proponowane przedmioty spełniają również idealnie rolę drobnych upominków dla bliskich. Poznaj ofertę naszej firmy i stwórz idealny prezent dla swoich współpracowników lub rodziny. Oferujemy między innymi kompres chłodzący. Polecane produkty charakteryzują się interesującymi wzorami i przyjemną kolorystyką. http://abcnplus.com/produkty/

  Data dodania: 26 12 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Marketing

Marketing - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: