Prawo Kategoria: Prawo

Prawo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • adwokat-karkosza.pl »

  Kancelaria Adwokacka w Szczecinie Adwokat Ernest Karkosza. Kompleksowa pomoc prawna na rzecz klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Prawo karne. Prawo cywilne. Prawo spadkowe. Prawo gospodarcze. Prawo żywnościowe. tel. 661-223-905. Kancelaria świadczy usługi na terenie całej Polski, a w szczególności w Szczecinie i w okolicach, a mianowicie m. in. w Goleniowie, Stargardzie, Policach, Gryficach i Łobzie.
  Sporządzanie pism procesowych, reprezentacja przed sądami, prokuraturą i innymi organami ścigania oraz organami administracji publicznej.

  Data dodania: 02 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • kancelarierp.pl »

  Potrzebujesz kancelarii prawnej? fachowcy osiągalni w Warszawie. Nasz serwis ogromną bazę najlepszych prawników i radców prawnych. Możesz liczyć na kompleksową radę prawną przez wyspecjalizowanych prawników ze wszystkich dziedzin prawnych z całego kraju. Prawnicy przyjęci przez kancelarie serwisu to baza profesjonalistów zajmujących się twoim interesem. Strona ta zrzesza dynamicznie poszerzających swoje choryzonty, w pełni niezależnych prawniczek ze wszystkich województw w kraju. Jeśli chcesz rozsądnie prowadzić swoją firmę to powież ją prawnikom KancelarieRP, a spełnią oni twoje oczekiwania w zakresie prawa.

  Data dodania: 27 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • adwokat-rodzinny.htm24.pl »

  Rzetelna obsługa prawna tyczy się np. spraw rodzinnych, cywilnych czy prawa pracy. Adwokaci Kutno będą windykować należności, załatwią rozwód lub pomogą w otrzymaniu zasądzonych alimentów. Adwokaci Kutno posiada długoletnie doświadczenie w w swojej profesji, oferuje stuprocentową dyskrecję i przystępne ceny. Kancelaria prawna zapewnia zarówno jednorazowe usługi, jak i długookresową obsługę prawną dla podmiotów rynkowych.

  Data dodania: 27 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • lighthouse-kancelaria.com »

  Zespół doświadczonych prawników od blisko 11 lat specjalizuje się w uzyskiwaniu maksymalnych kwot odszkodowań od zakładów ubezpieczeniowych.

  Mamy świadomość, że odszkodowania wypłacane z polis OC oraz AC są z reguły rażąco zaniżane, a odmowne decyzje ubezpieczycieli są krzywdzące dla poszkodowanych.

  Rzetelnie i kompleksowo zweryfikujemy jaką kwotę odszkodowania możemy uzyskać dla Ciebie. Gwarantujemy kompleksowe prowadzenie sprawy przez doświadczonych Radców Prawnych.

  Powierz swoją sprawę doświadczonym prawnikom. Zdecydowana większość spraw o odszkodowanie kończy się korzystną ugodą, bez potrzeby kierowania sprawy do sądu.

  Zapewniamy profesjonalną pomoc prawną we wszystkich sprawach odszkodowawczych, nawet jeśli od zdarzenia minęło do 20 lat!

  Analiza sprawy i konsultacja z prawnikiem jest zawsze bezpłatna. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. Naszym honorarium jest jedynie prowizja od uzyskanej kwoty odszkodowania. Dojeżdżamy do Klienta.

  Zadzwoń pod numer 12 307 01 03 lub 731 688 989

  Opisz nam swój problem: kontakt@lighthouse-kancelaria.com

  www. lighthouse-kancelaria. com

  Data dodania: 27 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • www.claimflights.pl »

  Państwa samolot miał opóźnienie ponad 3 godziny lub został odwołany, a może nie zostali Państwo wpuszczeni na pokład ze względu na sprzedaż zbyt dużej ilości biletów. Pasażerowie lotów w UE mają prawo żądać odszkodowania nawet do 600 EUR za opóźniony, anulowany lot bądź odmowę odprawy lotu rozporządzenia WE 261/2004. Wejdź na naszą stronę i sprawdź bezpłatnie ile wyniesie twoje odszkodowanie.

  Data dodania: 19 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • www.sprzeciwodorzeczenialekarzaorzecznikazus.online-kancelaria.pl »

  Od orzeczenia lekarza orzecznika osobie zainteresowanej przysługuje sprzeciw do komisji lekarskiej Zakładu, w ciągu 14 dni od dnia doręczenia tego orzeczenia. Sprzeciw wnosi się za pośrednictwem jednostki organizacyjnej Zakładu właściwej ze względu na miejsce zamieszkania osoby zainteresowanej. Stwórz swój Sprzeciw od orzeczenia lekarza orzecznika ZUS. Gotowy wzór Sprzeciwu od orzeczenia lekarza orzecznika ZUS. Wzór Sprzeciw od orzeczenia lekarza orzecznika ZUS wzór.

  Data dodania: 14 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • adwokatgidian.pl »

  Profesjonalna obsługa prawna na terenie Gdańska, Trójmiasta i okolic. Rzetelny adwokat Gdańsk. Kancelaria Adwokacka Maja Gidian oferuje kompleksową i skuteczną pomoc prawną w różnych specjalizacjach: prawo cywilne, prawo karne, prawo administracyjne, prawo spadkowe, odszkodowania.
  Dodatkowo Kancelaria specjalizuje się w uzyskiwaniu odszkodowań za hałas od lotniska w Rębiechowie.

  Data dodania: 09 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • odszkodowaniezasamoloty.pl »

  Uzyskaj odszkodowanie za hałas lotniczy
  (Lotnisko Rębiechowo).

  Wszystkim właścicielem nieruchomości położonych w Gdańsku na terenie dzielnic: Matarnia, Żukowo, Kokoszki, Bysewo, Firoga, Kiełpino Górne, Klukowo, Rębiechowo, Zabornia, Banino, Miszewko, Tokary należy się odszkodowanie od Lotniska Rębiechowo za hałas lotniczy.

  Data dodania: 09 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.odwolanieoddecyzjizus.online-kancelaria.pl »

  Odwołanie od decyzji ZUS - strona poświęcona tematyce odwołania od decyzji ZUS. Znajdziesz tu wzory odwołań. Dowiesz się jak nadpisać Odwołanie od decyzji ZUS oraz jak je prawidłowo nadać. Skorzystaj z naszego serwisu, wygeneruj swoje Odwołanie od decyzji ZUS za darmo. Kompleksowa informacja na temat odwołania od decyzji ZUS. Odwołanie od decyzji ZUS (generator). Napisz swoje Odwołanie od decyzji ZUS. Stwórz swoje Odwołanie od decyzji ZUS. Gotowy wzór odwołania od decyzji ZUS.

  Data dodania: 21 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.przybylowski.pl »

  Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia kompletne oferty na usługi prawnicze które proponuje kancelaria prawna Przybyłowski. Znajdziecie tutaj ofertą taką jak obsługa prawna firma, obsługa prawna osób fizycznych. Pomoc prawna na wysokim poziomie i w każdej dziedzinie prawa. Jeżeli potrzebny wam prawdziwy adwokat, jeżeli potrzebny wam specjalista prawnik to polecamy wybieranie Przybyłowskiego - Gdynia, Gdańsk, trójmiasto

  Data dodania: 17 10 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Prawo

Prawo - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: