adwokat-karkosza.pl

adwokat-karkosza.pl Kancelaria Adwokacka w Szczecinie Adwokat Ernest Karkosza. Kompleksowa pomoc prawna na rzecz klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Prawo karne. Prawo cywilne. Prawo spadkowe. Prawo gospodarcze. Prawo żywnościowe. tel. 661-223-905. Kancelaria świadczy usługi na terenie całej Polski, a w szczególności w Szczecinie i w okolicach, a mianowicie m. in. w Goleniowie, Stargardzie, Policach, Gryficach i Łobzie.
Sporządzanie pism procesowych, reprezentacja przed sądami, prokuraturą i innymi organami ścigania oraz organami administracji publicznej.

Szczegóły strony adwokat-karkosza.pl:

Podlinkuj stronę adwokat-karkosza.pl:

adwokat-karkosza.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • www.wroclaw-komornik.com.pl »

  Tytułami wykonawczymi co do zasady są orzeczenia sądowe (wyroki, postanowienia, ugody, nakazy zapłaty). Tytułem wykonawczym jest tytuł egzekucyjny zaopatrzony w klauzulę wykonalności, chyba że ustawa stanowi inaczej. Klauzula wykonalności jest to urzędowy akt sądu stwierdzający na wniosek wierzyciela lub z urzędu, że dany dokument jest tytułem wykonawczym, wskutek czego wszelkie urzędy lub osoby, których może dotyczyć, obowiązane są podporządkować mu się i udzielić pomocy przy jego realizacji.

  Data dodania: 18 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • kancelarialenarczyk.pl »

  Zakres usług świadczonych przez kancelarię jest szeroki i obejmuje zarówno pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych. Oferta skierowana do klientów indywidualnych jest dostosowana do ich konkretnych potrzeb i obejmuje wszelkie aspekty życia. Kancelaria prowadzi także sprawy z zakresu odszkodowań od momentu zgłoszenia szkody, przez postępowanie likwidacyjne, aż po postępowanie przed sądami. Z myślą natomiast o klientach biznesowych kancelaria oferuje szeroki zakres usług w różnych formach według wyboru Klienta. W ramach oferty możliwa jest zarówno doraźna jak i stała obsługa prawna podmiotów gospodarczych. Zakres stałej obsługi prawnej kreują potrzeby klientów uzgadniane szczegółowo w umowie. Wszelkie informacje udzielane kancelarii w związku z udzielaną pomocą prawną objęte są tajemnicą zawodową. Pomoc prawna może być świadczona w siedzibie kancelarii, w miejscu prowadzenia działalności przez Klienta lub za pośrednictwem środków komunikowania się na odległość. Wynagrodzenie za świadczone usługi jest ustalane indywidualnie z klientem dla każdej zleconej usługi albo może mieć postać wynagrodzenia ryczałtowego w postaci stałej stawki miesięcznej za prowadzenie obsługi prawnej.

  Data dodania: 29 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.jmkadwokat.pl »

  Z uwagi na szerokie doświadczenie zawodowe Adwokata Justyny Michalak-Królickiej JMK Kancelaria Adwokacka oferuje Klientom usługi doradztwa prawnego w wielu obszarach. Zachęcamy do zapoznania się z opisem doświadczeń w poszczególnych gałęziach prawa.
  Arbitraż i procesy sądowe

  reprezentacja stron w postępowaniach arbitrażowych oraz postępowaniach cywilnych i gospodarczych przed sądami powszechnymi oraz Sądem Najwyższym

  doświadczenie: jako adwokat międzynarodowej Kancelarii Prawnej Baker&McKenzie Justyna Michalak-Królicka reprezentowała w postępowaniach arbitrażowych ad hoc oraz przed Sądem Arbitrażowym przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie spółki z grup o globalnym zasięgu z branży deweloperskiej, rozrywkowej i innych, w tym: Aon Polska sp z o. o., MD Poland II sp. z o. o. (Grupa Atrium), Fantasy Park sp. z o. o. (Grupa Plaza Centers), Norblin- BTA sp. z o. o.

  jako adwokat Baker&McKenzie reprezentacja w sprawach gospodarczych przed sądami powszechnymi oraz obsługa doradcza następujących podmiotów: ADM International S. ar. l, AMZ Kutno sp. z o. o., Intersport Polska S. A., Tarczyński S. A., Google Poland sp. z o. o., Fantasy Park sp. z o. o., Profarb Polska sp. z o. o., Rolls-Royce Marine Poland sp. z o. o. Doradztwo negocjacyjne w transakcjach handlowych i ugodach: AT Kearney sp. z o. o., Przedsiębiorstwo Usług Portowych Elewator Ewa sp. z o. o., Tarczyński S. A., Fantasy Park sp. z o. o.

  Data dodania: 21 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.factolex.pl »

  blog poświęcony miejscu prawa w naszym życiu oraz jego funkcjonowaniu w Polsce. Istotne źródło informacji dla pasjonatów prawa oraz wszystkich poszukujących porady prawnej. Możliwość wymiany poglądów z innymi czytelnikami a także kontaktu z autorem strony.

  Data dodania: 04 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.bugaj-kancelaria.pl »

  Mając na uwadze współczesne tempo życia oraz nieustannie zmieniającą się rzeczywistość prawną stwierdzić trzeba, iż dzisiejsze kancelarie prawne powinny stawiać na specjalizację. Obiektywnie rzecz biorąc nie jest bowiem możliwe, aby jedna osoba była specjalistą z każdej dziedziny prawa. Starając się zapewnić naszym Klientom odpowiednią jakość świadczonych usług postawiliśmy na specjalizację z prawa cywilnego oraz gospodarczego. Zakreślając w ten sposób pole działania Kancelarii zajmujemy się obsługą prawną firm oraz niesieniem pomocy prawnej osobom prywatnym. Prowadzimy zatem wszelkie sprawy związane z prawem cywilnym, a więc o zapłatę, windykację roszczeń, sprawy spadkowe oraz o własność nieruchomości. Naszymi Klientami są rozmaite firmy świadczące usługi, jak również zajmujące się sprzedażą towarów. Niezależnie od tego, udzielamy się też dydaktycznie podczas szkoleń z prawa cywilnego, które z przyjemnością prowadzimy.

  Data dodania: 08 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.kancelariaultimatum.pl »

  Skutecznie odzyskamy Twoje należności od firm, od osób prywatnych na terenie kraju i za granicą.
  Windykacja należności z tytułu:
  - faktur za usługi i dostawy
  - umów pożyczki
  - umów zawartych ustnie
  - umów o pracę
  - niewykonania umowy, zaliczek, kar umownych
  - spraw pokomorniczych
  - spraw przedawnionych
  - zapisów niedozwolonych
  - spraw alimentacyjnych
  Standardowy okres windykacji polubownej tj. sprawdzenie dłużnika, negocjacje, upublicznienie długu, wpis do rejestru, giełde wierzytelności trwa do 14 dni, po tym terminie kierujemy sprawę na drogę postępowania sądowego.
  W szczególnie trudnych sprawach po ustaleniu majątku oraz miejsca pobytu dłużnika przeprowadzamy windykację terenową/twardą.
  Minimalizujemy Państwa koszty i czas działając poprzez Elektroniczne Postepowanie Upominawcze, reprezentujemy Państwa na każdym etapie postępowania, współpracują z nami adwokaci, radcowie, biegli sądowi, notariusze oraz starannie wybrani komornicy.

  Data dodania: 29 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • adwokatgidian.pl »

  Profesjonalna obsługa prawna na terenie Gdańska, Trójmiasta i okolic. Rzetelny adwokat Gdańsk. Kancelaria Adwokacka Maja Gidian oferuje kompleksową i skuteczną pomoc prawną w różnych specjalizacjach: prawo cywilne, prawo karne, prawo administracyjne, prawo spadkowe, odszkodowania.
  Dodatkowo Kancelaria specjalizuje się w uzyskiwaniu odszkodowań za hałas od lotniska w Rębiechowie.

  Data dodania: 09 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • odszkodowaniezasamoloty.pl »

  Uzyskaj odszkodowanie za hałas lotniczy
  (Lotnisko Rębiechowo).

  Wszystkim właścicielem nieruchomości położonych w Gdańsku na terenie dzielnic: Matarnia, Żukowo, Kokoszki, Bysewo, Firoga, Kiełpino Górne, Klukowo, Rębiechowo, Zabornia, Banino, Miszewko, Tokary należy się odszkodowanie od Lotniska Rębiechowo za hałas lotniczy.

  Data dodania: 09 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.sprzeciwodorzeczenialekarzaorzecznikazus.online-kancelaria.pl »

  Od orzeczenia lekarza orzecznika osobie zainteresowanej przysługuje sprzeciw do komisji lekarskiej Zakładu, w ciągu 14 dni od dnia doręczenia tego orzeczenia. Sprzeciw wnosi się za pośrednictwem jednostki organizacyjnej Zakładu właściwej ze względu na miejsce zamieszkania osoby zainteresowanej. Stwórz swój Sprzeciw od orzeczenia lekarza orzecznika ZUS. Gotowy wzór Sprzeciwu od orzeczenia lekarza orzecznika ZUS. Wzór Sprzeciw od orzeczenia lekarza orzecznika ZUS wzór.

  Data dodania: 14 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • lighthouse-kancelaria.com »

  Zespół doświadczonych prawników od blisko 11 lat specjalizuje się w uzyskiwaniu maksymalnych kwot odszkodowań od zakładów ubezpieczeniowych.

  Mamy świadomość, że odszkodowania wypłacane z polis OC oraz AC są z reguły rażąco zaniżane, a odmowne decyzje ubezpieczycieli są krzywdzące dla poszkodowanych.

  Rzetelnie i kompleksowo zweryfikujemy jaką kwotę odszkodowania możemy uzyskać dla Ciebie. Gwarantujemy kompleksowe prowadzenie sprawy przez doświadczonych Radców Prawnych.

  Powierz swoją sprawę doświadczonym prawnikom. Zdecydowana większość spraw o odszkodowanie kończy się korzystną ugodą, bez potrzeby kierowania sprawy do sądu.

  Zapewniamy profesjonalną pomoc prawną we wszystkich sprawach odszkodowawczych, nawet jeśli od zdarzenia minęło do 20 lat!

  Analiza sprawy i konsultacja z prawnikiem jest zawsze bezpłatna. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. Naszym honorarium jest jedynie prowizja od uzyskanej kwoty odszkodowania. Dojeżdżamy do Klienta.

  Zadzwoń pod numer 12 307 01 03 lub 731 688 989

  Opisz nam swój problem: kontakt@lighthouse-kancelaria.com

  www. lighthouse-kancelaria. com

  Data dodania: 27 10 2017 · szczegóły wpisu »