Rolnictwo Kategoria: Rolnictwo

Rolnictwo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • trawazrolki.waw.pl »

  Idealna trawa to filar każdego ogrodu. Trzeba więc zainwestować w świetną trawę z rolki. Radzimy państwu nabycie trawy z rolki z wielkimi obniżkami w naszym magazynie. U nas znajdziecie okazałą trawę do Waszego ogrodu.

  Data dodania: 27 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • wpolu.pl »

  Warto w przydomowych szambach stosować aktywatory, które udrażniają kanalizacje oraz hamują wzrost drobnoustrojów. Skuteczny tu może się okazać expel bioaktywator. Dzięki niemu nie musimy zbyt często opróżniać szamb, gdyż wolniej się napełnia i rozbija zawartość. Inny równie skuteczny preparat to MicroSan Biopreparat, który usuwa nieprzyjemne zapachy z szamb oraz przyspiesza oczyszczenie szamba z nagromadzonych osadów. Jest zalecany do szamb ekologicznych i udrażnia też systemy kanalizacyjne.

  Data dodania: 16 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • growbox.pl »

  Growbox. pl to najlepszy internetowy sklep ogrodniczy w Polsce. W sklepie znajdziemy wszystkie produkty, które są niezbędne do dbania o nasze roślinki, a każda kategoria rozgałęzia się na różnych producentów. W sklepie znajdziemy między innymi: namioty do uprawy roślin, symulatory wzrostu, ph-metry, oświetlenie led do uprawy roślin, czy filtry wody. Odwiedź nasz sklep internetowy, lub stacjonarny.

  Data dodania: 04 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • www.hal-jan.pl »

  Hal-Jan. Produkcja przewodów hydraulicznych.
  Podstawową działalnością naszej firmy jest produkcja i sprzedaż wysokociśnieniowych przewodów hydraulicznych. W ofercie naszej firmy posiadamy również elementy hydrauliki siłowej. Świadczymy usługi dorabiania przewodów hydraulicznych.

  Data dodania: 26 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.agro-kowalski.com.pl »

  KOWALSCY Spółka Jawna jest jedną z największych firm działających w branży rolniczej zajmujących się produkcją podzespołów do maszyn rolniczych. Jako jedyny producent w kraju produkuje wszystkie części do kosiarek rotacyjnych. Bardzo bogaty park maszynowy pozwala wykonać każdą część wchodzącą w skład maszyny rolniczej. Firma produkuje części zamienne do kosiarek rotacyjnych, rozrzutników obornika, Bizona, Anny, Neptuna, Orkana, rozsiewaczy nawozów, glebogryzarek, przyczep rolniczych i innych.

  Data dodania: 25 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.rolmako.pl »

  Rolmako jest dynamicznie rozwijającym się producentem maszyn rolniczych oraz części zamiennych. Firma świadczy również kompleksowe usługi z zakresu obróbki blach oraz realizuje zamówienia indywidualne na części nietypowe, także do maszyn produkcji zagranicznej. Przyjęta przez firmę strategia, wieloletnie doświadczenie i wysoko wykwalifikowani specjaliści pozwalają na elastyczne poszerzanie oferty zgodnie ze zmieniającymi się oczekiwaniami rynku.

  Data dodania: 28 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.multi-farma.pl »

  Polecamy nasze produkty i usługi oraz serdecznie zapraszamy do współpracy Jesteśmy firmą rodzinną o długoletniej tradycji. Zajmujemy się obsługą rolnictwa.
  W swojej ofercie posiadamy nasiona kwalifikowane do siewu firmy RAGT, nawozy azotowe i wieloskładnikowe. Ponadto zajmujemy się całorocznym skupem zbóż: rzepaku, pszenicy, pszenżyta, jęczmienia i kukurydzy. Świadczymy kompleksowe usługi agrotechniczne.

  Data dodania: 15 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • basliparis.com.pl »

  Firma Liparis oferuje profesjonalne usługi związane z ochroną środowiska, a także doradztwem rolnym Szczecin. Wykonujemy ekspertyzy dla rolników i jednostek samorządu z zakresu ochrony środowiska, doradztwa rolnego, dla rolników i samorządów, pomocy w uzyskaniu dotacji dla Samorządów terytorialnych, dotacje dla gmin, powiatów z PROW, Oceny oddziaływania na środowisko. Oferujemy Doradztwo w zakresie wypełniania wniosków dla Rolników. Więcej: http://basliparis. com. pl

  Data dodania: 26 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • zaplanujzielen.pl »

  Projektowanie ogrodów na podstawie zdjęć, projekt przez internet na podstawie zdjęć. Projektujemy, urządzamy, aranżujemy ogrody, ogródki, balkony i tarasy. Tworzymy ogrody angielskie, sielskie, wiejskie, romantyczne, minimalistyczne, naturalistyczne, bez obsługowe, pełne kwiatów, z altaną, z chatką ogrodnika, zielone, kwitnące, ogrody małe. Do przygotowania projektu potrzebujemy: zdjęć ogrodu, zdjęć miejsc najciekawszych, zdjęć miejsc brzydkich, zdjęć miejsc do ukrycia oraz wyeksponowania, szkic sytuacyjny działki z zaznaczeniem budynku. Projekt koncepcyjny zawiera plan całego ogrodu z zaznaczonymi drzewami, krzewami, rabatami i miejscami odpoczynku, dodatkowo przesyłam wizualizacje, widoki fragmentów ogrodu oraz spis roślin potrzebnych do stworzenia projektowanego ogrodu a także spis niezbędnych materiałów. Zapraszam na zaplanujzielen. pl napisz czego potrzebuje twój ogród, co chciałbyś znaleźć w swoim ogrodzie jak chciałbyś aby twój ogród wyglądał. http://zaplanujzielen.pl/

  Data dodania: 18 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • zwalczanie24.pl »

  Grupa Professional Pest Control to zespół wyselekcjonowanych firm DDD z terenu całej Polski świadczących usługi na najwyższym poziomie. Zwalczają szkodniki drewna, owady latające, pluskwy domowe oraz szkodliwe gryzonie. Zajmują się również odławianiem dzikich zwierząt, nornic i kretów. Działają przy tym metodami dopasowanymi w zależności od potrzeb klienta w zakresach dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji oraz usług niestandardowych takich jak sprzątanie po zgonach, fumigacji bądź zabezpieczania obiektów przed ptakami.

  Data dodania: 07 03 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Rolnictwo

Rolnictwo - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: