Stomatologia Kategoria: Stomatologia

Stomatologia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • www.dentinum.pl »

  Niepubliczne gabinety stomatologiczne Żyrardów o nazwie Dentinum zostały otwarte jako następstwo coraz większego zapotrzebowania na najlepsze usługi stomatologiczne. Chodzi tu nie tylko o typowe leczenie zębów, ale również rozmaitego rodzaju zabiegi określane nazwą medycyna estetyczna Żyrardów. Dlatego też doświadczeni i dysponujący nowoczesnymi akcesoriami lekarze dentyści Żyrardów oferują m. in. skuteczną protetykę, stomatologię zachowawczą, chirurgię dentystyczną, a poza tym wstawianie implantów. Wszystko to w wygodnych warunkach i w dogodnych terminach.

  Data dodania: 27 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • implantis.com.pl »

  Niezawodny gabinet dentystyczny Implantis w Krakowie serdecznie zaprasza wszystkich ludzi, którzy oczekują najodpowiedniejszej opieki w drodze do fantastycznego uśmiechu. Jesteśmy świadomi, iż każdy posiada swoje wymagania odnośnie estetyki i stanu zdrowia swojego uśmiechu, zatem pacjenci są traktowani tutaj indywidualnie. Nasi specjaliści posiadają wybitną wiedzę fachową oraz ogromne zdolności, a swoją pracę czynią na najwyższym poziomie oraz w bardzo pogodnej atmosferze. Każde zabiegi wykonywane w naszym gabinecie stomatologicznym oparte są na korzystaniu ze nowatorskiego sprzętu diagnostyczno-leczniczego, między innymi: nowoczesne mikroskopy endodontyczne, rentgeny, tomografia komputerowa zębów firmy Kodak o wysokiej rozdzielczości. Wykorzystujemy ponadto znieczulenia komputerowe a nawet sedację, co przyczynia się do tego, iż dowolny zabieg przejdą Państwo bez nerwów, a także od początku do końca bez bólu. Specjalizujemy się w szczególności w leczeniu kanałowym, protetyce, implantach zębów, wybielaniu zębów. Zapraszamy.

  Data dodania: 02 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • wieliczka-dentysta.pl »

  Dentysta to osoba uprawniona do praktycznego stsowania wiedzy z zakresu stomatologii. W naszym kraju tytuł lekarza dentysty i prawo do przeprowadzania konkrentych operacji zdobywa się po pięcioletnich studiach.

  Mój gabinet stomatologiczny znajdą Państwo przy ulicy Wincentego Pola w Wieliczce. Zamuję się profilaktyką, protetyką, stomatologią ogólną i dziecięcą. Oferuję swoje usługi od lat. Dzięki temu przyswoiłam wiedzę teoretyczną oraz praktyczną. Posiadam przyjazne podejście do dzieci, dzięki czemu z ochotą wracają na zabiegi.

  Data dodania: 14 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.mikroendodoncja.pl »

  Stomatologia mikroskopowa oraz endodoncja to specjalność Gabinetu Stomatologicznego Zielone Jabłko Alicja Dziedzicka w Warszawie na Saskiej Kępie. Bezboleśnie, w miłej atmosferze odkryjesz nowe oblicze stomatologii. Zarówno leczenie kanałowe jak i inne zabiegi wykonujemy wyłącznie pod mikroskopem stomatologicznym. Zajmujemy się trudnymi przypadkami. Uratuj ząb skazany na wyrwanie przez Twojego dentystę. Odzyskaj piękny uśmiech, zapomnij o strachu przed leczeniem. Zapewniamy wysokospecjalistyczne usługi stomatologiczne. www.mikroendodoncja.pl[url=http://]www.mikroendodoncja.pl[url=http://]www.mikroendodoncja.pl[/url][/url]

  Data dodania: 25 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • stomatologwieliczka.pl »

  Stomatologia dziecięca Zdrowiu najmłodszych musimy poświęcać wyjątkowo dużo uwagi. Dotyczy to również odpowiedniej i możliwie jak najczęstszej kontroli stomatologa. Stomatologia dziecięca para się się profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem schorzeń zębów, przyzębia oraz jamy ustnej u najmłodszych. Terminowe wizyty kontrolne oraz wymagana opieka stomatologiczna są niezwykle ważne, dlatego warto budować u dzieci przekonanie dbania o zdrowie i prezencję zębów już od najmłodszych lat. Konieczne jest nauczenie dziecka, jak dobrze szczotkować zęby oraz dbać o stałą ich higienę. Dentysta, stomatolog Ilona Wiatr - Dokładam wielu starań, aby wizyty w moich progach były dla małych pacjentów komfortowe i jak najmniej stresujące. Opieką stomatologiczną mogą zostać poddane dzieci – zarówno te najmniejsze (już 3-4 letnie) jak również starsze (w wieku przedszkolnym, szkolnym) i młodzież. Pierwsza wizyta, jeżeli jest tylko taka szansa, jest wizytą zapoznawczą, a w czasie każdej następnej wszystkie zabiegi są robione ze specjalnym podejściem do małego klienta. Nic na siłę – dziecko przekonywane jest do leczenia konwersacją lub „małym przekupstwem” w postaci prezentu. W razie konieczności, po dokładnie przeprowadzonym wywiadzie, uwzględnieniu wskazań i przeciwwskazań, wykorzystuję znieczulenie miejscowe. Zarówno kontrola, jak i zabiegi przeprowadzane są w atmosferze zrozumienia, aby jak najmniej denerwować dziecko. Zachęcam rodziców najmłodszych klientów do wykonywania zabiegów profilaktycznych w postaci lakowania i lakierowania zębów oraz do regularnych, w przypadku dzieci, wizyt kontrolnych. Warto pokazać najmłodszym, iż wizyta u dentysty nie jest niczym niepokojącym, dlatego bardzo serdecznie zapraszam dzieci wraz z opiekunami na wizyty zapoznawcze. Warto przełamać pierwsze problemy przed zabiegiem. Ilona Wiatr - stomatolog Wieliczka - kontakt odnajdą Państwo na mojej stronie.

  Data dodania: 11 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.biodental.pl »

  Biodental od 1994r. cieszy si

  Data dodania: 18 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.stomatologiadenmed.pl »

  Marzysz o zdrowym i pięknym uśmiechu? O lśniąco białych i prostych zębach? Teraz dzięki nam możesz spełnić to pragnienie. Gabinet dentystyczny Den Med w Zielonej Górze oferuje bogaty zakres usług. Dla naszych kompetentnych pracowników nie ma problemu zdrowotnego, z którym baliby się zmierzyć. Bezboleśnie pozbędziemy się próchnicy i kamienia nazębnego, a także podejmiemy się trudniego leczenia kanałowego. Dbamy również o estetykę uzębienia, dlatego proponujemy wybielanie zębów oraz zakładanie aparatów ortodontycznych. Służymy fachową radą dla naszych pacjentów i dobieramy dla nich najkorzystniejszą metodę leczenia. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz profesjonalnie wyposażony gabinet. Zaufaj nam i Ty. Odwiedź naszą stronę internetową www. stomatologiadenmed. pl i dowiedz się o nas więcej.

  Data dodania: 25 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.denticastomatologia.pl »

  Dentica Wrocław oferują pełną opiekę stomatologiczną od momentu pierwszej wizyty, poprzez kompleksowe leczenie, wizyty kontrolne i późniejszy system gwarancji na wykonane prace. Zapewniamy Państwu nowoczesne, bezbolesne leczenie prowadzone przez lekarzy i personel z wieloletnim doświadczeniem, stale kształcących się na specjalistycznych kursach w kraju i zagranicą.
  Właściciel – Michał Tochman współtworzy również dwie inne kliniki stomatologiczne: Dental Project we Wrocławiu, oraz Aesthetica w Dublinie.
  Celem pracy naszego zespołu jest indywidualne podejście podczas przygotowania planu leczenia, jego komfortowy przebieg, oraz pełne zadowolenie naszych pacjentów.

  Data dodania: 07 03 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Stomatologia

Stomatologia - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: