Strony związane z hasłem 'usługi':

Sortuj po:

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • www.darexkoparki-szczecin.pl »

  link textWynajem sprzętu budowlanego wraz z wykwalifikowanym operatorem Koparko-Ładowarki, Koparki, Ładowarki kołowe, Usługi Transportowe Wywrotki 28 T, Wywrotki 15 T 6x6 Naczepy niskopodwoziowe, Przesiewacz. Roboty ziemne, rozbiórki, odśnieżanie... DareXplant profesjonalnie i terminowo wykonuje wszelkie prace zlecone w zakresie: wynajmu sprzętu budowlanego wraz z obsługą operatorską - koparko ładowarki - koparki - ładowarki kołowe - wywrotki oraz transport niskopodwoziowy. Działamy w woj. zachodnio pomorskim i nie tylko. Nasza firma posiada odpowiednie doświadczenie umożliwiające sprawne realizowanie zleceń a także bardzo dobry kontakt z klientem. Przy wykonywaniu usług gwarantujemy Państwu: Bezpieczeństwo Profesjonalizm Terminowe realizacje zleceń Wykwalifikowany personel. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY Kontakt: 514 024 484

  Data dodania: 07 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.zegarmistrz.slask.pl »

  Spis zegarmistrzów z woj. śląskiego to wykaz zawierający dane teleadresowe zegarmistrzów działających na obszarze Górnego Śląska. Cel jaki stoi u podstaw powstania spisu to wspomożenie użytkowników starych oraz współczesnych zegarów w dotarciu do specjalistów, którzy pomogą im w naprawie oraz konserwacji ich zegarków. Wobec tego, że profesja zegarmistrza należy do tych, które odchodzą już w przeszłość i coraz trudniej jest znaleźć prawdziwego profesjonalistę liczymy na to, że ten serwis wspomoże miłośnikom zegarków odszukać zegarmistrza, który tak jak oni kocha mechanizmy zegarowe. Swym zasięgiem nasz wykaz pokrywa teren Śląska i można tam znaleźć dane fachowców z Gliwic, Rybnika czy Pszczyny. Aktualizujemy nasz spis bezustannie i zapraszamy śląskich zegarmistrzów do bezpłatnego uczestnictwa.

  Data dodania: 12 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • REMONTY WARSZAWA MP-BUD »

  Nasza ekipa oferuje usługi remontowe realizowane w Warszawie i okolicach. Wykonujemy remonty mieszkań, domów, sklepów, lokali gastonomicznych i usługowych. Jesteśmy samodzielną, doświadczoną i profesjonalnie wyposażoną ekipą przygotowaną do wykonania kazdego remontu kompleksowego. Poza wykonawstwem każdy Klient może liczyć na doradztwo, zakup i transport dowonego materiału na inwestycję. Po szczegóły i cennik zapraszamy na www. mp-bud. com. pl

  Data dodania: 01 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • dddrobak.pl »

  Ceny dezynsekcji są różne jednak należy pamiętać o tym, iż cena w tej branży równa się skuteczność oraz dbanie przez firmę o klienta. Wynika to s kosztów ponoszonych przez usługodawcę, chcąc, aby jego usługi wyróżniały się na tle innych np. skutecznym działaniem zmuszony jest do stosowania preparatów najnowszej generacji a one niestety nie należą do najtańszych substancji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług ddd na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 07 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • zwalczanie24.pl »

  Grupa Professional Pest Control to zespół wyselekcjonowanych firm DDD z terenu całej Polski świadczących usługi na najwyższym poziomie. Zwalczają szkodniki drewna, owady latające, pluskwy domowe oraz szkodliwe gryzonie. Zajmują się również odławianiem dzikich zwierząt, nornic i kretów. Działają przy tym metodami dopasowanymi w zależności od potrzeb klienta w zakresach dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji oraz usług niestandardowych takich jak sprzątanie po zgonach, fumigacji bądź zabezpieczania obiektów przed ptakami.

  Data dodania: 07 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • zaplanujzielen.pl »

  Projektowanie ogrodów na podstawie zdjęć, projekt przez internet na podstawie zdjęć. Projektujemy, urządzamy, aranżujemy ogrody, ogródki, balkony i tarasy. Tworzymy ogrody angielskie, sielskie, wiejskie, romantyczne, minimalistyczne, naturalistyczne, bez obsługowe, pełne kwiatów, z altaną, z chatką ogrodnika, zielone, kwitnące, ogrody małe. Do przygotowania projektu potrzebujemy: zdjęć ogrodu, zdjęć miejsc najciekawszych, zdjęć miejsc brzydkich, zdjęć miejsc do ukrycia oraz wyeksponowania, szkic sytuacyjny działki z zaznaczeniem budynku. Projekt koncepcyjny zawiera plan całego ogrodu z zaznaczonymi drzewami, krzewami, rabatami i miejscami odpoczynku, dodatkowo przesyłam wizualizacje, widoki fragmentów ogrodu oraz spis roślin potrzebnych do stworzenia projektowanego ogrodu a także spis niezbędnych materiałów. Zapraszam na zaplanujzielen. pl napisz czego potrzebuje twój ogród, co chciałbyś znaleźć w swoim ogrodzie jak chciałbyś aby twój ogród wyglądał. http://zaplanujzielen.pl/

  Data dodania: 18 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.luksusowe.net.pl »

  Atrakcyjne artykuły o tym co powiązane jest z luksusem. Jeśli zaciekawiony jesteś niełatwo dostępnym światem, który obfituje w pieniądze, gwiazdy, drogie samochody i luksusowe czynności dnia codziennego dołącz od społeczności portalu i zacznij obserwować aktualne artykuły. Starannie i rzeczowo opracowane przez redakcję treści opisując świat, który znany jest głównie
  z filmów i opowiadań – wszystko co wydaje się być drogie i niezbyt dostępne, a już na pewno luksusowe powinno znaleźć się na witrynie.

  Data dodania: 01 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • matrix-rachunkowe.pl »

  Biuro rachunkowe MATRIX znajduje się w Warszawie na Woli. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie obsługi księgowej oraz finansowej podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Wieloletnie doświadczenie oraz cały czas podnoszone kwalifikacje gwarantują fachową obsługę rozliczeń, indywidualne dostosowanie oferty do oczekiwań każdego Klienta. Do zadań Biura Rachunkowego MATRIX należy m. in. : - rozliczanie ksiąg handlowych, rozliczanie KPiR oraz ewidencji przychodów, - prowadzenie ewidencji księgowych dla podatku VAT, - prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia, - przygotowywanie wniosków kredytowych, - wypełnianie sprawozdań do GUS, - prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowych, - reprezentowanie Klientów przed urzędami. Naszą misją jest profesjonalne, rzetelne i terminowe świadczenie usług księgowych zapewniając przy tym naszym Klientom bezpieczeństwo powierzonych informacji. Posiadamy polisę ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności biura rachunkowego. Zapraszamy do współpracy! matrix-rachunkowe.pl

  Data dodania: 18 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.akonto-krakow.eu »

  Podajemy informację o profesjonalnym biurze rachunkowym A! Konto w Krakowie. Biuro rachunkowe w Krakowie znajdziemy niemalże na każdej ulicy. Kraków jest w pewnym sensie zagłębiem księgowym. Powstaje tu coraz więcej biur rachunkowych i firm zajmujących się outsourcingiem księgowym. Poniżej przedstawiam rzeczy, o które warto zapytać biuro rachunkowe, zanim zdecydujemy się na współpracę z księgowym w Krakowie.
  Profesjonalne biuro rachunkowe wykorzystujemy najnowocześniejsze narzędzia, m. in. w postaci komputerowych programów księgowych o szerokiej efektywności i uznanej marce.

  Data dodania: 02 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • R-Partner.pl »

  Jeśli Twoja firma wymaga profesjonalnych usług księgowych to zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą biura rachunkowego R Partner. Ogromne doświadczenie w danej specjalizacji pozwala naszym specjalistom na oferowanie kompleksowych usług z zakresu szeroko ujmowanej administracji księgowej. Proponujemy prowadzenie ewidencji skarbowych, kontrolę zleceń i płac, tworzenie bilansów skarbowych i pozostałe usługi, które przydadzą się Twojej firmie. Na stronie internetowej r-partner. pl mogą się Państwo zaznajomić z pełnym zakresem działalności naszego biura i nawiązać kontakt z naszymi ekspertami.

  Data dodania: 13 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • cbdio.pl »

  Centralne Biuro Detektywistyki i Obserwacji to zespół wyspecjalizowanych detektywów, działających na terenie całej Polski. Silną część zespołu stanowią byli funkcjonariusze służb mundurowych. Głównym celem działania biura detektywistycznego jest profesjonalna i dyskretna obsługa zarówno osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych. Nasze biuro to rozbudowana sieć kooperujących ze sobą oddziałów. Do głównych obszarów działalności biura detektywistycznego należy: - rozwiązywanie spraw rodzinnych, - poszukiwania, - ustalenia (miejsca zamieszkania, majątkowe, spadkowe), - sprawy kryminalne, - sprawdzanie i weryfikacja pracowników, - dbanie o bezpieczeństwo w firm. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie http://cbdio. pl/ lub pod numerem 790 800 884

  Data dodania: 18 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.remont-jodlowski.pl »

  Firma Jodłowski świadczy usługi remontowo-budowlane. Składa się z grupy profesjonalistów posiadających wieloletnie wiedzę praktyczną w zakresie budownictwa. Polecamy remonty Wieliczka. Jodłowski para się budową domów od samych podstaw aż pod klucz oraz dodatkowo wykonawstwem kompleksowych wykończeń i remontów mieszkań. Firma działa na obszarze powiatu wielickiego, gminy Kraków i Dobczyce. Remonty Kraków - usługi budowlane Kraków - Zapraszamy!

  Data dodania: 25 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.gardino.com.pl »

  Gardino Kraków to prężnie rozwijająca się firma, specjalizującą się w profesjonalnym projektowanie ogrodów Kraków i zakładaniu ogrodów oraz zagospodarowywaniu terenów zieleni. Wytwarzamy ogrody przydomowe niezależnie od ich wielkości. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie zakładania ogrodów. Priorytetowym obszarem naszego funkcjonowania jest Kraków i jego okolice. Cechuje nas prywatne podejście do każdego nabywcy, a oprócz tego niepowtarzalne projekty ogrodów.

  Propozycja obejmuje niewiarygodnie wszechstronną gamę usług. Mamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu robimy naszą pracę sprawnie, szybko i dokładnie. Jesteśmy perfekcjonistami w zakresie spersonalizowanej działalności. Zapewniamy jakość usług na wysokim poziomie.

  Nasza całoroczna oferta pielęgnacja ogrodów Kraków:
  usługi ogrodnicze Kraków
  koszenie trawników Wieliczka
  projektowanie ogrodów Kraków
  wycinka drzew Wieliczka
  Odśnieżanie
  Ścinka i pielęgnacja drzew i krzewów
  Koszenie, bronowanie, aeracja/wertykulacja trawnika
  Grabienie liści
  Rozwożenie ziemi
  Opryski przeciwko szkodnikom i grzybom
  Pielenie rabat
  Usuwanie roślinności
  Serdecznie zparszamy! Dla stałych klientów oferujemy dogodne rabaty!

  Data dodania: 25 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • hydraulik-krakow.lua.pl »

  Nasza firma oferuje pomoc w usuwaniu usterek hydraulicznych klientom, którzy mieszkają na terenie dzielnicy Kraków Ruczaj. Wezwij pomoc, która szybko dotrze na miejsce Twojego zamieszkania. Skorzystaj z usług doświadczonego hydraulika, który wykona biały montaż, usunie awarie hydrauliczną czy wykona przeróbkę istalacji wodno-kanalizacyjnej. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

  Data dodania: 21 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • ekipa-fachowcow.pl »

  Ekipa Fachowców. PL jest to największy w Polsce, serwis skupiający Fachowców z wielu branż. Pozwalający zlecić usługę wykwalifikowanej ekipie bez wielkiego wysiłku. Jak również uzyskać odpowiedzi z pierwszej ręki na nurtujące pytania odnośnie wszystkich branż jakie oferujemy. A dzięki dużej i wykwalifikowanej ekipie fachowców, możemy zrealizować usługi na terenie całego kraju jak i poza nim, nie tylko szybko i solidnie lecz również tanio dzięki rabatom jakie posiadamy. Dołącz więc do grona naszych zadowolonych klientów.

  Data dodania: 05 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.harbud.wbud.pl »

  Nasza firma wykonuje profesjonalne tynki i posadzki maszynowe. Pracujemy na terenie Poznania i całej Wielkopolski. Jesteśmy mobilna i sprawnie działającą firmą. Posiadamy profesjonalny sprzęt i sprawdzonych fachowców, znających się na swojej pracy. Tynkowanie i wylewanie posadzek jest naszą domeną.

  Data dodania: 10 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Firma sprzątająca »

  P. H. U. MAT-POL jest w pełni profesjonalną, dynamicznie rozwijającą się firmą sprzątającą, istniejącą od 2006r. oferującą profesjonalne usługi porządkowe na terenie Gliwic i okolic. Sprzątamy:
  Obiekty przemysłowe
  biura, hotele, magazyny
  salony samochodowe.

  Data dodania: 12 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • stolarz-gdansk.pl »

  Moje przedsiębiorstwo powstało już kilkanaście lat temu. Od momentu założenia firmy każdego dnia zajmujemy się produkcją mebli bezustannie doskonaląc nasz warsztat pracy co gwarantuje najwyższą jakość wykonania naszych wyrobów. Realizujemy także meble na zlecenie. Nasza oferta obejmuje wszystkie rodzaje szaf, stoły oraz kuchnie. Nasze produkty robimy z różnych (zgodnie z zamówieniem klienta) materiałów. Na każdym etapie współpracy robimy wszystko by czuli się Państwo zadowoleni. W razie pytań zachęcam do kontaktu.

  Data dodania: 18 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • przeprowadzkiwroclaw24.pl »

  Nasza firma Przeprowadzki24 od kilku lat zajmuje się transportem przedmiotów wszelakiego rodzaju. Świadczymy nie tylko usługi w zakresie przeprowadzki Wrocław, transport mebli Wrocław, przeprowadzki biur i mieszkań Wrocław, ale także transport na terenie całego kraju. Głównym czynnikiem wpływającym na jakość świadczonych przez naszą firmę usług jest profesjonalizm i solidność, a także otwartość na sugestie klientów w celu polepszenia relacji.

  Data dodania: 25 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.xn--malowanie-wrocaw-wyc.pl »

  Zajmujemy się kompleksowym malowaniem wnętrz zarówno pomieszczeń w lokalach prywatnych, jak i siedzibach firm, sklepów, biur itp. Na rynku pracujemy od ponad dekady. Naszymi atutami są profesjonalizm, szczegółowość oraz dogodna cena. Gwarantujemy solidną jakość zrealizowanych usług przy symultanicznie konkurencyjnej cenie. Wykorzystujemy jedynie najlepsze materiały co skutkuje zawsze zadowoleniem inwestora z prawidłowo przeprowadzonego zlecenia. Malujemy wszystko i wszędzie, jesteśmy osiągalni w weekendy oraz święta, a także w porze nocnej, np. po zamknięciu biura czy sklepu. Stawiając na naszą ekipę możesz być spokojny o końcowy rezultat. Zadzwoń lub zostaw wiadomość na 795 368 700, oddzwonimy. Malowanie Wrocław - jesteśmy dla Ciebie.

  Data dodania: 25 03 2016 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »