Telekomunikacja Kategoria: Telekomunikacja

Telekomunikacja - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • www.serwis-telefonow-wieliczka.pl »

  Telefon komórkowy można konserwować samodzielnie lub powierzyć fachowcom. Za przegląd i wyczyszczenie aparatu telefonicznego w profesjonalnym serwisie GSM zapłacisz kilkadziesiąt złotych. Domowa konserwacja telefonu prawie nic nie kosztuje. Wystarczy kilka zwyczajnych czynności i przybory, z których większość znajdzie się w każdym domu. Serwis telefonów Wieliczka NCTI oferuje takowe usługi, dzięki czemu doprowadzisz swój telefon do stanu bliskiemu ideałowi.

  Gdy korzystasz z komórki, zazwyczaj zwracasz uwagę na ekran. Przezroczysta część obudowy, która znajduje się bezpośrednio nad nim, bardzo łatwo się zarysowuje, a między wyświetlacz i obudowę dostaje się kurz. Łatwo sobie z tym poradzisz. Rysy na obudowie usuniesz za pomocą pasty polerskiej – tubka wraz z odpowiednią ściereczką do polerowania to wydatek około 20 zł. Naprawa telefonów Wieliczka oferuje takowe usługi, więc skontaktuj się z nami.

  Dlatego warto odwidzić firmę NCTI. Serwis Telefonów Wieliczka i okolice świadczy usługi przy naprawie telefonów komórkowych (gsm), tabletów i smarphonów (smartfonów). Oferujemy pełny zakres usług naprawy oraz dodatkowo konserwacji telefonów, konfiguracji i aktualizacji oprogramowania oraz wymiany podzespołów. Urzędujemy 5 dni w tygodniu w godzinach od 9:00 do 17:30 przy ulicy Wincentego Pola 4B. A przy tym przyjmujemy naszych klientów w soboty w godzinach od 9:00 do 13:30. Skontaktuj się z nami telefonując pod numer 602 181 144, a ponadto (12) 357 83 87 lub odwiedź naszą siedzibę.

  Data dodania: 08 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • actio.pl »

  Połączenia VoIP dla firm i domu pozwolą na oszczędność na rachunkach telefonicznych. Operator actio jest jednym z liderów na rynku usług VoIP. Skorzystaj z nowoczesnej wirtualnej centrali - 3CX Phone System. Nie musisz zmieniać swoich numerów przenosząc je do actio - my zajmiemy się wymaganymi formalnościami. W każdej chwili możesz rozpocząć oszczędzanie zmniejszając swoje rachunki za telefon!

  Data dodania: 28 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Telefonia VoIP »

  Pragniemy czytelnikom zademonstrować niesamowite zalety jakie przedstawia dzisiejsza telefonia voip. Po pierwsze chodzi o to, że za sprawą wzmiankowanej możecie nadzwyczaj okroić opłaty za rozmowy, oraz przy tym wyjątkowo podnieść możliwości telekomunikacyjne. Jest tak, albowiem zasadza się opisywana o innowacyjne narzędzia telekomunikacyjne, natomiast do podłączenia niniejszej starczy jedynie dostęp do globalnej sieci. Będzie to w związku z tym propozycja skierowana w pierwszej kolejności dla różnego typu firm. Zachęcamy do zobaczenia strony internetowej doświadczonego przedsiębiorstwa Claude ICT, ażeby obejrzeć wszelakie wiadomości.

  Data dodania: 29 07 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Telekomunikacja

Telekomunikacja - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: